OGARNIJ MIASTO: „Miasto Szkutnia – Nad samą Wisłą…”

Nad samą Wisłą, na terenie Klubu Sportowego Spójnia, od niedawna działa otwarta pracownia stolarska. Miejsce powstało z zamiłowania do wody i pracy w drewnie. Stąd w Szkutni będziecie mogli wkrótce samodzielnie zbudować piękny drewniany kajak, niewielką łódkę czy deskę do. ostatnio modnego, paddleboardingu. A kto nie lubi pływać ten będzie mógł oddać się pracy w drewnie w ramach godzin otwartych. Wszystko to pod okiem dwóch chłopaków, którzy postanowili podzielić się swoją pasją. Miejsce dla wszystkich bez względu na płeć i wiek, wystarczą chęci i dobry nastrój. My to kochamy!

zrzut-ekranu-2016-09-20-14-56-032

2016-10-17T20:29:26+00:00