Chcemy zaproponować Ci wyjątkowy czas – szkutniczą przygodę w niezwykłym otoczeniu.

 • Piękny dom na Mazurach

 • Samodzielna budowa łódki

 • Długi weekend majowy

 • Aktywnie spędzony czas

WSZYSTKIE DODATKOWE INFORMACJE OTRZYMASZ W MAILU ZWROTNYM

  MAZURY

  Zapraszamy Cię w niezwykłe miejsce – dom, w którym będziecie mieszkać podczas warsztatów znajduje się w Jorze Wielkiej na Mazurach. Otacza go cisza, spokój i piękna zieleń. Już krótki spacer pozwala znaleźć się nad jeziorem Tałty.

  ŁÓDKA

  Efektem Twojej pracy będzie piękna łódka zbudowana w, zarówno efektownej jak i efektywnej, technologii skin on frame. Prostota wykonania zapewnia przyjemność pracy i całkowite jej bezpieczeństwo osobom na wszystkich stopniach zaawansowania. Zwieńczeniem wyjazdu będzie moment wodowania Twojej własnoręcznie zbudowanej łódki!

  MAJÓWKA

  To niepowtarzalna okazja by spędzić weekend majowy w sposób kreatywny i relaksujący, dodatkowo poznając tajniki czegoś tak niecodziennego jak budowa łodzi. Gwarantujemy, że praca własnymi rękoma, na świeżym powietrzu w otoczeniu natury, okaże się doskonałym sposobem na konstruktywny relaks!

  Szczegóły

  JEDZENIE

  Dzień spędzony na pracy wzmaga apetyt. Zapewniamy pełne wyżywienie, na które składa się śniadanie, lunch oraz obiadokolacja. Z tej ostatniej można zrezygnować i samodzielnie eksplorować mazurską kuchnię.

  BUDOWA

  Wszystkie prace będziesz wykonywał pod naszą opieką, zapewniamy wiedzę, narzędzia i materiały, a przede wszystkim przyjazną i twórczą atmosferę. Zachęcamy do budowy w zespołach dwu-trzy osobowych. Razem ze swoimi bliskimi zbudujesz w ciągu naszego wyjazdu prawdziwą łódkę! Do wyboru masz trzy warianty : kajak jedno lub dwuosobowy bądź kanu.

  INWESTYCJA

  Te kilka dni na Mazurach wraz z wyżywieniem to 110 zł od osoby za dobę. W zależności od tego jaką łódkę chcesz zbudować i zabrać ze sobą jest to 3.300 zł przy kajaku jednoosobowym, 3.500 zł w przypadku dwuosobowego, a 3.600 zł jeżeli zdecydujesz się na kanu.

  NIE CZEKAJ, ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

   Więcej o nas znajdziesz na naszej stronie : miastoszkutnia.pl