Warsztaty jednodniowe

W cyklu “Warsztaty jednodniowe” proponujemy Wam stworzenie prostych mebli, zabawek czy gadżetów. Przy ich budowie poznacie podstawowe techniki stolarskie. W poszukiwaniu inspiracji lub konkretnych projektów możecie sięgnąć do niewyczerpanych zasobów internetu. Na stronach pinterest.comana-white.com znajdziecie setki projektów o różnym stopniu trudności. Jeżeli macie swój pomysł, to również pomożemy Wam go zrealizować. W tym dziale prezentujemy przykłady projektów, które mogą być doskonałym początkiem Waszej przygody z pracą w drewnie. 

Zajęcia odbywają się w trzech wariantach: 

  • sesja 4 godzinna – cena 150 zł plus koszt materiałów na wybrany projekt
  • sesja 8 godzinna – cena 280 zł plus koszt materiałów na wybrany projekt
  • sesja indywidualna – cena 100 zł za godzinę plus koszt materiałów na wybrany projekt

Warsztaty prowadzone są przez doświadczonego instruktora, a przy realizacji projektów możecie korzystać zarówno z narzędzi ręcznych jak i elektronarzędzi.

Jako, że projekty wybrane przez was mogą mieć bardzo indywidualny charakter, preferujemy wariant gdy sami dokonujecie zakupu materiałów (oczywiście możemy was wesprzeć radą co gdzie kupować). W przypadku zakupu materiałów przez Miasto Szkutnia, do ich ceny zostanie doliczona dodatkowa prowizja, której wysokość uzgodnimy z wami przed dokonaniem zakupów.

Termin warsztatów jednodniowych należy ustalić wcześniejszej mailowo na adres biuro@miastoszkutnia.pl lub telefonicznie (Przemek) 603 638 390. Warunkiem organizacji zajęć jest zgromadzenie przynajmniej dwóch chętnych osób w tym samym terminie.