Galeria 2018-01-27T12:45:08+00:00

Warsztaty budowy longboard

Warsztaty budowy longboard. Deski według waszego pomysłu. Dowolne kształty, dowolne wzory.

Budujemy sanki

Takie sanki zbudowaliśmy na warsztatach w grudniu 2017 r.

Budujemy kajak i kanu.

W czasie otwartych warsztatów zbudowaliśmy z wami kanu i kajak w technologii „skin on frame”.

Wawa Design Festiwal – Soho Factory.

W wrześniu 2017 roku w ramach Wawa Design Festiwal zostaliśmy zaproszeni do zorganizowania wystawy „Uwodzeni – wiosłem i dłutem. W ciągu tygodnia w Soho Factory powstało kanu , które zbudowaliśmy wspólnie z odwiedzającymi wystawę.

Budowa „Orzeszka”

Orzeszek jest niewielką łódką zaprojektowaną przez polskiego konstruktora Krzysztofa Mnicha. Zbudowana jest ze sklejki brzozowej i łączona metodą szycia i klejenia. Budowa jest tak prosta, że wstępne złożenie łódki zajmuj ok 2 godzin. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i krótkiego filmiku (timelapse).

Łódź “Orzeszek” możesz zbudować z nami w trakcie warsztatów.

Kompletny zestaw do samodzielnej budowy “Orzeszka” (wycięte elementy sklejkowe, żywice, lakiery itp.) znajdziesz do kupienia w naszym sklepie.

Budujemy domki dla ptaków

Mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztat dla KLUB SADY – klub miłośników architektury Sadów Żoliborskich w ramach, którego zbudowaliśmy wspólnie domki dla ptaków oraz pożytecznych owadów. Była to dla nas świetna zabawa i okazja do poznania fajnych ludzi.

Warsztat demonstracji narzędzi BOSCH

Mieliśmy ogromną przyjemność poprowadzić warsztat dla firmy BOSCH oraz jej gości. Podczas spotkania demonstrowaliśmy dziennikarzom narzędzia z najnowszej linii Niebieskiej BOSCH przy pracy. W ramach pokazu wspólnie zbudowaliśmy „Orzeszka”, wcześniej wycinając do niego elementy.

Budujemy karmniki dla ptaków

Po raz kolejny mieliśmy okazję popracować razem z mieszkańcami Sadów Żoliborskich. Ponieważ ptaki zamieszkały już w wybudowanych przez mieszkańców budkach kolej przyszła na karmniki.

Karmniki dla ptaków

Warsztaty budowy skimboard

Warsztaty budowy skimboard czyli prostej deski służącej do ślizgania się po płytkiej wodzie.