NASZ ZESPÓŁ

Przemysław Sobotowski
Przemysław SobotowskiWłaściciel
Prawie 20 lat spędziłem w korporacji. Codziennie w garniturze i pod krawatem. Zmiana w moim życiu zaczęła się od kupna starej, drewnianej, szwedzkiej łodzi. To moja VILA, którą co roku pływam po Archipelagu Wysp Sztokholmskich. Drewniana łódka to duuużo pracy w drewnie. I bardzo dobrze!
Teraz przychodzę do warsztatu, gdzie pachnie drewnem i lakierami (tak, lubię ten zapach). Dziś praca dla mnie to nie męka i kierat, a radość z robienia czegoś własnymi rękoma i dzielenia się tym z innymi.
Paweł Miasojedow
Paweł MiasojedowWłaściciel
Nieprzerwanie, od 30 lat, w korporacji zajmuję się obszarem IT. Rodzicom zawdzięczam pasję do własnoręcznej naprawy i budowy wszystkiego, co otacza nas w życiu codziennym. Kiedy widzę nowe urządzenie, moją pierwszą myślą jest „Jak to działa ?”. Ciekawy świata i nowych znajomości próbuję dać się zarazić zamiłowaniem do żeglarstwa. Krokiem do tego jest udział w tworzeniu przestrzeni do realizacji wspólnej pasji tworzenia czegoś własnymi rękoma. Nie ograniczam się wyłącznie do drewna, wykorzystuję również doświadczenie zdobyte w innych dziedzinach.