Loading...
Nasz zespół 2018-04-03T12:48:00+00:00

Nasz zespół

PRZEMYSŁAW SOBOTOWSKI
PRZEMYSŁAW SOBOTOWSKIWłaściciel
Prawie 20 lat spędziłem w korporacji. Codziennie w garniturze i pod krawatem. Zmiana w moim życiu zaczęła się od kupna starej, drewnianej, szwedzkiej łodzi. To moja VILA, którą co roku pływam po Archipelagu Wysp Sztokholmskich. Drewniana łódka to duuużo pracy w drewnie. I bardzo dobrze!
Kilka lat temu porzuciłem „garniturową” pracę, a teraz przychodzę do warsztatu, gdzie pachnie drewnem i lakierami (tak, lubię ten zapach). Dziś praca dla mnie to nie męka i kierat, a radość z robienia czegoś własnymi rękoma i dzielenia się tym z innymi.
PAWEŁ MIASOJEDOW
PAWEŁ MIASOJEDOWWłaściciel
Nieprzerwanie, od 22 lat, w korporacji zajmuję się obszarem IT. Rodzicom zawdzięczam pasję do własnoręcznej naprawy i budowy wszystkiego, co otacza nas w życiu codziennym. Kiedy widzę nowe urządzenie, moją pierwszą myślą jest „Jak to działa ?”. Ciekawy świata i nowych znajomości próbuję dać się zarazić zamiłowaniem do żeglarstwa. Krokiem do tego jest udział w tworzeniu przestrzeni do realizacji wspólnej pasji tworzenia czegoś własnymi rękoma. Nie ograniczam się wyłącznie do drewna, wykorzystuję również doświadczenie zdobyte w innych dziedzinach.
TOMASZ SKÓRNIEWSKI
TOMASZ SKÓRNIEWSKIWspółpracownik
Pochodzę z Warszawy, jednak przez kilkanaście lat byłem związany z Gdańskiem i Zatoką Pucką. Jestem skipperem, stolarzem i szkutnikiem. Byłem oficerem na jachcie Joseph Conrad, pracowałem w Stoczni Gdańskiej i w pracowni szkutniczej Pana Aleksandra Celarka. Byłem zawodnikiem kilku klas olimpijskich (One Design/Funboard/Micro/Tornado). Przez ponad 10 lat prowadziłem serwis windsurfingowy i udzielałem lekcji windsurfingu. Drewno znam i kocham, jest stale obecne w mojej pracy. Jestem żonaty, mam troje dzieci. W Mieście Szkutni chciałbym przekazać innym to czego sam się nauczyłem.
PIOTR CZARNIECKI
PIOTR CZARNIECKIWspółpracownik
Szkutnik z krwi i kości. Żeglarz z zamiłowania. Budowniczy swoich łodzi „Procjona” i „Atoma”. Autor bloga „Setka na Atlantyku”.